HATAY ALTINÖZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016/2017 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları

31 Ağustos 2016 Tarihine kadar başvurular Elektronik Form üzerinden alınacak olup başvuru esnasında herhangi bir çıktı veya belge istenmeyecektir. Formun doldurularak formun sonundaki "GÖNDER" butonunu kullanmanız yeterlidir.
2016/2017 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları

31 Ağustos 2016 Tarihine kadar başvurular Elektronik Form üzerinden alınacak olup başvuru esnasında herhangi bir çıktı veya belge istenmeyecektir. Formun doldurularak formun sonundaki “GÖNDER” butonunu kullanmanız yeterlidir.

2016/2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI BAŞVURULAR İÇİN 2 FARKLI FORM DÜZENLENMİŞTİR.

AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMALARIN TAMAMINI MUTLAKA OKUYUNUZ! BAŞVURU ŞARTLARI

1- – Lisans/ Yüksek Lisans Mezunu Olmak

2- -Önlisans Mezunu Olmak

3- – Açık öğretim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği 3. Veya 4. Sınıf Olmak( Not: 1. Veya 2. Sınıftan alttan dersi olmadığına dair resmi yazı istenecektir. 4- -Açık öğretim Fakültesi Okul öncesi Öğretmenliği 3. Veya 4. Sınıf Olmak( Not: 1. Veya 2. Sınıftan alttan dersi olmadığına dair resmi yazı istenecektir. •5- -Emekli Öğretmen Olmak (65 Yaş Üzeri Olmayanlar) Önemli Not: Başvurular 15/08/2016-31/08/2016 tarihleri arasında alınacak olup, görevlendirme işlemi başvuruların bitiminden sonra Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerin Ders ve Ek Ders Saatlerine ilişkin kararın 9. Maddesi (Ders Ücreti karşılığında görevlendirme) ne göre yapılacaktır.

GÖREVLENDİRME VE GÖREVLENDİRMEDE ÖNCELİK SIRALAMASI

1- Alan Dersinde Daha Önceki Yıllarda alanında en az üç (3) yıl veya daha fazla görev yapmış olmak. ( Önceki yıllarda görevini geçerli bir mazereti olmadan terk etmemiş olmak)

2- Alan Mezunu Olmak

3- Alan Mezunu Olmayıp görevlendirileceği alanda daha önceki yıllarda en az üç (3) yıl veya daha fazla görev yapmış olmak. (Önceki yıllarda görevini geçerli bir mazereti olmadan terk etmemiş olmak)

4- İhtiyaç Olması Halinde Yan Alan Mezunları

5- Okul Öncesi Görevlendirilmelerinde öncelik alan mezunları, ihtiyaç olması halinde sertifikası olanlar daha sonra da okul öncesinde geçmiş yıllarda çalışmış olmak.

GÖREVLENDİRİLENLERDEN İSTENECEK BELGELER:

(Görevlendirilmek için telefonla arananların aşağıdaki belgelerle Müdürlüğe gelmeleri rica olunur.)

1) Yarım kapaklı karton dosya içerisinde, belgeler delgeçlenerek dosyalanmış olmalı, dosyasız getirilen belgeler alınmayacaktır.

2) Nüfus Cüzdan aslı ve fotokopisi

3) 1 (bir) adet vesikalık fotoğraf

4) Diploma aslı ve Fotokopisi •5) Seminer- Kurs vb Sertifika Fotokopileri

6) Sağlık Raporu (Tek Hekim )

7) Sabıka Kaydı (Son 6 Ay İçinde Alınmış Olacak)

UYARI: ALTINÖZÜ 2016/2017 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Elektronik Ortamda doldurulacak form ile kabul edilecektir. Başvuru bu formun doldurulması ile kabul edilecektir. Forma işlenen bilgiler doğru kabul edilerek işlem yapılacaktır. Başvuru sadece elektronik olarak yapılacak olup herhangi bir belge veya çıktı alınmayacaktır. Cep telefonlarınızın doğru yazılması ve açık olması ayrıca ikinci bir telefonunda bildirilmesi önemlidir. Yıl boyunca öğretmen ihtiyacı bu başvurulardan tedarik edilecek olup yeniden başvuru alınmayacaktır.

Başvurular 31 AĞUSTOS 2016 Çarşamba mesai bitimine kadar elektronik ortamda kabul edilecek olup. Bu günden sonra başvuru formu kapatılacaktır. Elden başvuru kabul edilmeyecektir.

LÜTFEN BİR DEFADAN FAZLA BİLGİ GİRİŞİ YAPMAYINIZ

 

Başvuru süresi bitiminde görevlendirmeye hak kazanan ücretli öğretmen adayı cep telefonundan aranarak belgelerle gelmesi istenecektir.

 

OKUL ÖNCESİ ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

 

SINIF VE BRANŞ ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK İÇİN TIKLAYINIZ

Yenişehir Mah. Hükümet Cad. No31 Altınözü /HATAY - 326 3113010

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.